FOLLOW US: facebook twitter

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε όλες τις κατηγορίες

Ημερομηνία: 06-02-2022 | Συντάκτης:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Α1 DUOMOMONK

 

1ος Όμιλος

Σάββατο 5/2

Ξενοφών-Θύελλα 1-0

 

Κυριακή 6/2

Αλφειός-Κεραυνός Βρίνας  0-0

Πέλοπας-Ολυμπιάδα  1-2

Πανηλειακός-Πελόπιο  8-0

 

 

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 10 αγώνες)

 

Πανηλειακός 33-3  27

Ξενοφών  16-6  22

——————————

Ολυμπιάδα 8-11  15

Αλφειός  12-9   13

Πέλοπας 10-10   13

Κεραυνός  12-18   11

—————————-

Θύελλα  5-20   7

————————-

Πελόπιο 4-23   3

 

 

Επόμενη αγωνιστική

Ξενοφών-Πανηλειακός

Πέλοπας-Θύελλα

Αλφειός-Ολυμπιάδα

Πελόπιο-Κεραυνός Βρ.

 

 

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 5/2

Δόξα Ν.Μ.-Νίκη Τρ. 1-1

Δάφνη-Προοδευτική  3-1

 

Κυριακή 6/2

Ολυμπιακός Σ.-Αστέρας  1-1

Ρεπό: Ηλειακός Β.

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 10 αγώνες)

 

Ηλειακός Β.  21-8  18

Νίκη Τραγανού 18-7  17

————————————

Ολυμπιακός Σ.  15-11  14

Δόξα Ν.Μ.  12-5  13

Αστέρας  13-10  13

——————————

Δάφνη  10-22   7

——————————-

Προοδευτική  5-31   1

 

 

Επόμενη αγωνιστική

Δάφνη-Αστέρας

Νίκη-Προοδευτική

Ολυμπιακός Σ.-Ηλειακός Β.

Ρεπό: Δόξα Ν.Μ.

 

 

 

 

Α2 SHELL ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Σάββατο 5/2

Ηλειακός Λ.-Εθνικός Γ.  2-0

Α.Ο.Μ.-Λ. Αστέρας  1-2

 

Κυριακή 6/2

Λέοντες-Κένταυρος Σ.  1-4

Ατρόμητος Β.-ΠΑΟΚ  1-4

Διγενής-Θύελλα Κ.  3-1

 

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 9 αγώνες)

 

 

Ηλειακός Λ. 16-7  22

———————————

Λ. Αστέρας 18-8  19

Α.Ο. Μακρισίων  23-15  16

Κένταυρος Σ.  14-13  15

——————————-

Διγενής  9-12   13

ΠΑΟ Κακ.  15-12  11

Λέοντες 13-17  8

Ατρόμητος Β. 11-19  8

—————————————-

Εθνικός Γερ.  10-19  7

Θύελλα Καρδ. 9-16   7

 

*Εκκρεμεί ο αγώνας ΠΑΟΚ-Εθνικός Γ.

 

Επόμενη αγωνιστική

Εθνικός Γ.-Διγενής

Θύελλα Κ.-Ατρόμητος Β.

ΠΑΟΚ-Κένταυρος Σ.

Λέοντες-Α.Ο.Μ.

Λ. Αστέρας-Ηλειακός Λ.

 

 

 

 

 

Β΄ JOHN DEERE ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ

 

1ος όμιλος

Κυριακή 6/2

Πρόοδος-Αγ. Γεώργιος  3-0

Θρίαμβος-Αγ. Δημήτριος  2-1

Αλφειονίδα-Απόλλων Ν.Φ.  0-5

Ρεπό: Ολυμπιακός Λ.

 

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 7 αγώνες)

 

Απόλλων Ν.Φ.  26-2  18

Πρόοδος  16-6  10

Αγ. Δημήτριος 9-14  9

Ολυμπιακός Λ.  12-9   8

Θρίαμβος 8-22  6

Αγ. Γεώργιος  6-10  4

Αλφειονίδα 4-18  0

 

*Εκκρεμεί ο αγώνας Αγ. Δημήτριος-Πρόοδος (5/3).

 

 

Επόμενη αγωνιστική (13/2)

Θρίαμβος-Αγ. Γεώργιος

Αλφειονίδα-Ολυμπιακός Λ.

Απόλλων Ν.Φ.-Πρόοδος

Ρεπό: Αγ. Δημήτριος Π.

 

 

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 5/2

Αίολος-Πήγασος  0-5

Δόξα Ελ.-Α.Ο. Κουτσοχέρας  0-2

Αετός Αλπ.-Κεραυνός Χ.  0-2

 

Κυριακή 6/2

Ερμής-Ωλενειακός 4-3

 

 

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 7 αγώνες)

 

Πήγασος 29-5   19

Κεραυνός Χ.  17-4  17

Δόξα Ελ. 9-6  13

Ωλενειακός  19-19  9

Αετός Αλπ.  12-13  7

Ερμής 13-22   6

Α.Ο. Κουτσοχέρας 9-19   6

Αίολος  8-28  1

 

*Εκκρεμεί ο αγώνας Δόξα Ελ.-Αετός Αλποχωρίου.

 

Επόμενη αγωνιστική (12-13/2)

Πήγασος-Ερμής

Κουτσοχέρα-Ωλενειακός

Κεραυνός Χ.-Δόξα Ελ.

Αετός Απλ.-Αίολος

 

 

 

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 5/2

Α.Ο. Κάστρου-Άρης Δ.  2-1

 

Κυριακή 6/2

Ίφιτος-Αετός Κ.  2-0

Μυρσιναϊκός-Αμαλιάδα 2008  2-3

Κουρτέσι-Ν. Ατρόμητος  2-3

 

 

 

 

 

Η βαθμολογία

(Σε 6 αγώνες)

 

Ν. Ατρόμητος 20-8  15

Α.Ο. Κάστρου 13-7  15

Κουρτέσι 15-12  10

Ίφιτος Κ.  9-6  10

Άρης Δήμητρας 12-13  9

Αμαλιάδα 2008  13-16  7

Μυρσιναϊκός 10-11 4

Αετός Κ.  3-22  0

 

 

Επόμενη αγωνιστική (12-13/2)

Αετός Αλπ.-Μυρσιναϊκός

Κουρτέσι-Αμαλιάδα 2008

Ίφιτος-Άρης Δ.

Α.Ο. Κάστρου-Ν. Ατρόμητος

 


Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Καιρός Πύργος