Στον Πανμοβριακό ο Μάκης Βαλογιάννης
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2022/07/received_726103968616948-767x1024.jpeg)
Ο Μάκης Βαλογιάννης μετά την Αχαϊκή, ακολούθησε τον Αχαιό προπονητή Γιώργο Λαγό και στον Πανμοβριακό. Ο ικανότατος μέσος από τη Μανωλάδα, θα ενισχύσει την ομάδα του Ριόλου τη νέα σεζόν, υπό την καθοδήγηση του έμπειρου Γιώργου Λαγού, ο οποίος τον εμπιστεύεται απόλυτα και στηρίζει πολλά στον Βαλογιάννη.
Ο Πανμοβριακός χτίζει μια δυνατή ομάδα και θα είναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικός τη νέα αγωνιστική περίοδο.
Κώστας Πλιάγκος