«Ζωγραφίζω τον τόπο που ονειρεύομαι»
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/03/papadakos-kotresi-1024x484.jpg)
Μια υπέροχη έκθεση με έργα παιδιών από την Αμαλιάδα με τίτλο «Ζωγραφίζω τον τόπο που ονειρεύομαι» διοργανώνουν ο επικεφαλής της παράταξης Ήλιδα 36 Ανδρέας Παπαδάκος και η δημοτική σύμβουλος Άννα Κορτέση την Κυριακή στις 7 το απόγευμα στον Πολυχώρο Πολιτισμού του Δήμου Ήλιδας.
Στην πρόσκληση τους, καλούν όλους τους δημότες να θαυμάσουν τις ζωγραφιές των παιδιών και να βραβεύσουν την προσπάθεια τους.