FOLLOW US: facebook twitter

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Ημερομηνία: 01-12-2019 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

A1 DEDALOS SECURITY

Σάββατο 30/11-Ώρα 3μ.μ.

Ξενοφών-Αίας  1-3

Δόξα-Προοδευτική  1-0 

Κυριακή 1/12-Ώρα 3μ.μ.

Νίκη Τρ.-Ολυμπιακός Σ.  1-1

Ηλειακός Β.-Κουρτέσι  3-1

Αστέρας- N. Κόροιβος  6-3

Αλφειός-Πελόπιο  3-2

Ολυμπιάδα-Πέλοπας  0-0

 

Η βαθμολογία
(Σε 10 αγώνες)

Αίας Γαστούνης 31-3 26

Δόξα Ν.Μ. 22-7 24

Αστέρας Αμ. 16-9 20

Αλφειός 11-7 18


Ξενοφών 20-11 16

Ηλειακός Β. 14-11 13

Ολυμπιάδα 14-12 13

Ολυμπιακός Σαβ. 12-15 13

Πέλοπας 6-7 13

Νίκη Τρ. 11-9 12


Προοδευτική 12-17 8

Πελόπιο 14-32 5


Κουρτέσι 10-25 5

Ν. Κόροιβος 8-36 4

 

Επόμενη αγωνιστική

Ολυμπιακός Σ.-Αίας

N. Κόροιβος-Νίκη Τρ.

Προοδευτική-Ηλειακός Β.

Πελόπιο-Αστέρας

Αίας-Δόξα

Πέλοπας-Αλφειός

Ξενοφών-Ολυμπιάδα

 

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Σάββατο 30/11-Ώρα 3μ.μ.

Θύελλα-Μακρίσια  1-0

Ηλειακός Λ.-Διγενής  1-1

Πηνεία-Λέοντες  4-2

Κυριακή 1/12-Ώρα 3μ.μ.

Ερμής-Ατρόμητος Β.  1-0

Πρόοδος-Αετός  2-2

Κεραυνός Βρ.-Λ. Αστέρας  2-2

Δευτέρα 2/12-Ώρα 3.15μ.μ.

Εθνικός Γ.-Δάφνη

 

Η βαθμολογία
(Σε 10 αγώνες)

Ερμής Πλ. 34-9 27

Εθνικός Γερ. 21-15 20

Θύελλα Καταρ. 22-11 20

Κεραυνός Βρ. 26-15 19


Διγενής Χ. 22-20 15

Λ. Αστέρας 22-20 15

Ηλειακός Λ. 23-15 14

Δάφνη Ανδρ. 18-14 13

Ατρόμητος Β. 11-19 11

Αετός Κ. 17-30 11


Λέοντες 20-28 9

Α.Ε. Πηνείας 17-20 7


Μακρίσια 12-25 4

Πρόοδος 13-37 4

* Εκκρεμεί ο αγώνας Εθνικός Γ.-Δάφνη. Η Α.Ε. Πηνείας έχει ξεκινήσει με -6.

 

Επόμενη αγωνιστική

Δάφνη-Μακρίσια

Διγενής-Εθνικός Γ.

Αετός-Θύελλα

Λέοντες-Ηλειακός

Λ. Αστέρας-Πρόοδος

Ατρόμητος Β.-Πηνεία

Κεραυνός Βρ.-Ερμής

 

Β΄ CENTRAL

1ος Όμιλος

Σάββατο 30/11-Ώρα 3μ.μ.

Ωλενειακός-Αγ. Δημήτριος  8-0

Κυριακή 1/12-Ώρα 11π.μ.

Απόλλων Σμίλα-Ν.Ατρόμητος Λ.  0-5

Ώρα 3μ.μ.

Άρης Λ.-ΠΑΟΚ  1-2

Απόλλων Ν.Φ.-Άφοβος  3-5

Ρεπό: Ν.Άρης Στρεφίου

 

Η βαθμολογία
(Σε 8 αγώνες)

Ν. Άρης Στρ. 20-6 19

ΠΑΟΚ 26-7 18


Ωλενειακός 23-3 16

Απόλλων Ν.Φ. 28-18 12

Ν. Ατρόμητος 20-10 10

Άφοβος 15-19 10

Άρης Λ. 11-23 3

Απόλλων Σμ. 8-25 3

Αγ. Δημήτριος 7-46 0

*Ν. Ατρόμητος Λ.-Ωλενειακός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 30/11-Ώρα 3μ.μ.

Αργοναύτης-Θρίαμβος  5-3

Αίολος-Χειμαδιό  1-2

Κυριακή 1/12-Ώρα 11π.μ.

Πήγασος-Θύελλα Κ.  0-5

Ώρα 3μ.μ.

Αγ. Γεώργιος-Δόξα Ελαιώνα  0-5

Αετός Αλπ.-Αμαλιάδα 2008  2-0

 

Η βαθμολογία
(Σε 8 αγώνες)

Θύελλα Κ. 26-13 17

Χειμαδιό 15-9 17


Δόξα Ελ. 20-12 14

Αμαλιάδα 2008 19-12 14

Αργοναύτης 25-19 13

Αετός Αλπ. 17-12 13

Θρίαμβος 13-16 10

Αίολος 11-9 9

Αγ. Γεώργιος 12-24 5

Πήγασος 2-34 0

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 30/11-Ώρα 3μ.μ.

Άρης Δ.-Αχιλλέας  0-4

Πηνειακός-Μυρσιναϊκός  3-1

Κυριακή 1/12-Ώρα 3μ.μ.

Κένταυρος Σ.-Ίφιτος  0-0

Εθνικός Αμπ.-Πρίγκιπες  2-0

Ρεπό: Κάστρο

 

Η βαθμολογία
(Σε 8 αγώνες)

Αχιλλέας 15-3 19

Κένταυρος Σ. 14-4 16


Πηνειακός 11-7 13

Μυρσιναϊκός 10-8 10

Εθνικός Αμπ. 10-11 9

Άρης Δ. 9-11 9

Πρίγκιπες 10-13 7

Ίφιτος Κ. 8-9 6

Κάστρο — –

* Το Κάστρο αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ