FOLLOW US: facebook facebook

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

A1 DEDALOS SECURITY

Σάββατο 12/10-ώρα 4.30μ.μ.

Δόξα Ν.Μ. – Ν.Κόροιβος  6-0

Ξενοφών-Πελόπιο  3-2

Κυριακή 13/10-Ώρα 4.30μ.μ.

Ολυμπιάδα-Αίας  1-1

Ηλειακός Β.-Νίκη Τρ.  1-1

Αστέρας-Κουρτέσι  2-1

Ολυμπιακός Σαβ.-Πέλοπας  2-1

Αλφειός-Προοδευτική  2-0

 

Η βαθμολογία
(Σε 3 αγώνες)

Δόξα Ν.Μ. 9-1 9

Αίας Γαστούνης 12-1 7

Ξενοφών 9-3 7

Αλφειός 4-0 7


Ολυμπιάδα 5-4 5

Πέλοπας 3-2 4

Αστέρας Αμ. 2-2 4

Ολυμπιακός Σαβ. 4-7 4

Ηλειακός Β. 1-1 3

Πελόπιο 4-5 2


Νίκη Τρ. 3-4 2

Κουρτέσι 3-6 1


Προοδευτική 1-11 0

Ν. Κόροιβος 0-13 0

 

Επόμενη αγωνιστική

Πέλοπας -Ξενοφών

Προοδευτική-Αστέρας

Κουρτέσι-Νίκη Τραγανού

Ολυμπιάδα-Ολυμπιακός Σ.

Αίας-Αλφειός

Πελόπιο-Δόξα Ν.Μ.

Ν.Κόροιβος-Ηλειακός Β.

 

 

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Σάββατο 12/10-ώρα 4.30μ.μ.

Δάφνη-Ατρόμητος Β.  1-0

Θύελλα-Εθνικός Γ.  1-2

Πηνεία-Αετός Κ.  2-2

Ηλειακός-Μακρίσια  4-2

Κυριακή 13/10-Ώρα 4.30μ.μ.

Ερμής-Λ. Αστέρας  3-2

Κεραυνός Βρ.-Λέοντες  6-1

Πρόοδος-Διγενής  1-6

 

Η βαθμολογία
(Σε 3 αγώνες)

Ερμής Πλ. 15-3 9

Εθνικός Γερ. 10-6 9

Διγενής Χ. 10-4 7

Δάφνη Ανδρ. 8-6 7


Ηλειακός Λ. 9-5 6

Λ. Αστέρας 9-8 4

Θύελλα Καταρ. 5-5 4

Κεραυνός Βρ. 8-5 3

Λέοντες 10-10 3

Ατρόμητος Β. 3-10 1


Αετός Κ. 4-12 1

Μακρίσια 3-11 0


Πρόοδος 6-16 0

Α.Ε. Πηνείας 6-5 -1

*Η Α.Ε. Πηνείας έχει ξεκινήσει με -6.

 

Επόμενη αγωνιστική

Ερμής-Δάφνη

Ατρόμητος Β.-Κεραυνός Βρ.

Λ.Αστέρας-Πηνεία

Λέοντες-Πρόοδος

Αετός-Ηλειακός

Διγενής-Θύελλα

Μακρίσια-Εθνικός Γ.

 

Β΄ CENTRAL

1ος Όμιλος

Σάββατο 12/10-ώρα 4.30μ.μ.

ΠΑΟ Κακοβάτου-Άφοβος Βρ.  2-0

Άρης Λανθίου-Ν. Άρης Στρεφίου  2-4

 

Κυριακή 13/10-Ώρα 4.30μ.μ.

Απόλλων Ν.Φιγαλείας -Αγ. Δημήτριος  6-0

Απόλλων Σμίλα-Ωλενειακός  0-2

Ρεπό: Ν.Ατρόμητος Λαστεΐκων

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 12/10-ώρα 4.30μ.μ.

Πήγασος-Θρίαμβος  0-3

Χειμαδιό-Αετός Αλποχωρίου  1-0

 

Κυριακή 13/10- Ώρα 11π.μ.

Αίολος-Αργοναύτης  2-2

Ώρα 4.30μ.μ.

Δόξα Ελαιώνα-Θύελλα Καρδαμά  1-4

Αγ. Γεώργιος-Αμαλιάδα 2008  2-2

 

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 12/10-ώρα 4.30μ.μ.

Εθνικός Αμπελ.-Ίφιτος Καλ.  3-3

Αχιλλέας-Πρίγκιπες  2-0

 

Κυριακή 13/10-Ώρα 4.30μ.μ.

Πηνειακός-Κένταυρος Σωστίου  αναβλήθηκε

Άρης Δήμητρας-Κάστρο 3-0 α.α.

Ρεπό: Μυρσιναϊκός

*Ο Α.Ο. Κάστρου απέσυρε τη συμμετοχή του από το πρωτάθλημα.

Σχετικά Αρθρα

author@proini.news



Αφήστε μια απάντηση