FOLLOW US: facebook twitter

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Ημερομηνία: 03-02-2019 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Α1 DEDALOS SECURITY

Σάββατο 2/2-Ώρα 3.30μ.μ.

Ξενοφών  – Προοδευτική  1-1

Δόξα Ν.Μ.-Αίας Γαστούνης  0-1

Θύελλα -Λ. Αστέρας  0-2

Κυριακή 3/2-Ώρα 3.30μ.μ.

Ολυμπιακός Ζ.-Ολυμπιακός Σ.  2-0

Ηλειακος Λ.-Αλφειός  1-3

Ολυμπιάδα-ΑΠΟ Κουρτεσίου   0-1

Ενιπέας-Κένταυρος 3-0 α.α.

Πηνεία – Μακρίσια 0-3 α.α.

 

Η βαθμολογία
(Σε 20 αγώνες)

Ενιπέας 57-19 48

Ξενοφών 38-14 43

Ολυμπιακός Σαβ. 41-19 39

Ολυμπιακός Ζαχ. 39-20 38

————————————

Αλφειός 31-20 37

Προοδευτική 42-29 32

Δόξα Ν.Μ. 24-17 32

Μακρίσια 35-31 31

Λ. Αστέρας 18-18 30


Αίας Γ. 33-41 27

Κουρτέσι 31-31 26

Ολυμπιάδα 22-25 24

Ηλειακός Λ. 27-33 22


Θύελλα 19-44 13

Α.Ε. Πηνείας — —

Κένταυρος Μ.– —

* Κένταυρος και Α.Ε. Πηνείας έχουν αποσυρθεί από το πρωτάθλημα.

 

A2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Σάββατο 2/2-Ώρα 3.30μ.μ.

ΠΑΟ Κακ.-Ιφιτος Καλ.  0-0

Κυριακή 3/2-Ώρα 3.30μ.μ.

Κεραυνός Βρ.-Εθνικός Γ.  1-5

Αχιλλέας -Αργοναύτης  3-0

Απόλλων Ν.Φ. -Πέλοπας  1-5

Ν. Κόροιβος-Λέοντες  2-0

Ηλειακός Β.-Δάφνη  1-0

Ώρα 4.15μ.μ.

Αετός Κ.-Πελόπιο  0-2

 

Η βαθμολογία
(Σε 17 αγώνες)

Ηλειακός Β. 52-14 49
—————————————
Πελόπιο 34-20 34
Πέλοπας 30-18 33
Δάφνη 38-26 32
Κεραυνός Βρ. 33-22 32
————————————–
Ν. Κόροιβος 43-32 31
Λέοντες 23-28 22
—————————————–
Αετός Κ. 33-36 22
Απόλλων Ν.Φ. 26-34 20
Εθνικός Γ. 34-40 19
ΠΑΟΚ 21-31 15
——————————–
Αχιλλέας 9-29 13
Ίφιτος Κ. 19-40 12
Αργοναύτης 12-37 5

 

Β΄ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ

1ος Όμιλος

Σάββατο 2/2-Ώρα  3.30μ.μ.

Αγ. Γεώργιος-Ερμής Πλατάνου  1-1

Κυριακή  3/2-Ώρα 3.30μ.μ.

Αναγέννηση-Ατρόμητος Β.  1-2

Πρόοδος-Διγενής  3-0

Ωλενειακός-Άφοβος  6-2

Κεραυνός Χ.-Ν. Άρης Στρεφίου  2-0

Ολυμπιακός Π.-Άρης Λ.  0-3 α.α.

 

H βαθμολογία
(Σε 15 αγώνες)

Ατρόμητος Β. 29-13 35

Πρόοδος Σαλμ. 32-15 29

Διγενής Χ. 25-18 27


Ερμής Πλ. 27-20 25

Ωλενειακός 34-26 23

Αναγέννηση Μ. 23-18 23

Κεραυνός Χειμ. 25-23 22

Ν.Άρης Στρεφ. 26-24 22


Άφοβος Βρ. 26-28 21

Άρης Λ. 20-17 19


Αγ. Γεώργιος 14-35 5

Ολυμπιακός Π. — —

* Άφοβος-Πρόοδος και Αναγέννηση-Άρης Λ. έχουν ένα ματς λιγότερο. O Ολυμπιακός Π. αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 3/2-Ώρα  1.30μ.μ.

Ολυμπιακός Μ.-Χάβαρι  1-1

Ώρα  3.30μ.μ.

Μυρσιναϊκός-Πηνειακός  0-2

Φίλιππος-Αετός  4-1

Άρης Δ. Κάστρο  0-0

Ατρόμητος Κ.-Εθνικός Αμπ.  0-3 α.α.

 

Η βαθμολογία
(Σε 15 αγώνες)

Φίλιππος 42-16 34

Ολυμπιακός Μ. 33-15 33

Θύελλα Κ. 29-13 25


Μυρσιναϊκός 23-21 23

Άρης Δημ. 12-12 21

Χάβαρι 22-14 21

Κάστρο 21-10 20


Πηνειακός 8-20 11

Εθνικός Αμπ. 20-27 8


Αετός Αλπ. 17-40 5

Ατρόμητος Καβ. — —

*Χάβαρι-Άρης Δ. και Πηνειακός-Α.Ο. Κάστρου έχουν ένα ματς λιγότερο. Ο Ατρόμητος Κ. αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα

 

Γ΄ ECLIPSE ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ

Κυριακή 3/2-Ώρα  11π.μ.

Κένταυρος Σ.-Αμαλιάδα 2008  2-1

Πρίγκιπες –Απόλλων Σμ.  1-2

Θρίαμβος-Αίολος  1-2

Δόξα Ελ.-Αγ. Δημήτριος  0-1

 

Η βαθμολογία
(Σε 11 αγώνες)

Πρίγκιπες 30-15 23

Αίολος 24-17 23

Αμαλιάδα 2008 24-11 21

Απόλλων Σμ. 13-20 15

Θρίαμβος 16-18 12


Κένταυρος Σ. 29-25 10

Αγ. Δημήτριος 15-34 7

Δόξα Ελ. 12-23 7

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
althea-apartments-ad5
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων