Συνεδριάζει τη Δευτέρα το Περιφερειακό Συμβούλιο
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/01/Περιφερειακό-Συμβούλιο-ΔΕ.jpg)
Για την εκλογή εκπροσώπων στη Γενική Συνέλευση της Ένωσης Περιφερειών Ελλάδας και τη σύσταση – συγκρότηση της Επιτροπή Περιβάλλοντος, Χωροταξίας, Ενέργειας και Φυσικών Πόρων συνεδριάζει τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 16.00, το Περιφερειακό Συμβούλιο Δυτικής Ελλάδας.
Η συνεδρίαση θα γίνει αποκλειστικά δια ζώσης, καθώς περιλαμβάνει μυστική ψηφοφορία, θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Περιφερειακού Συμβουλίου (ΝΕΟ Πατρών – Αθηνών 32, ισόγειο), στην Πάτρα και θα μεταδοθεί ζωντανά μέσω live streaming, μέσω του συνδέσμου: https://diavlos.grnet.gr/epresence-conference-15514