Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου Ηλείας: Γ.Σ. την Τετάρτη
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/04/Sindesmos-Proponitwn-Hleias-1024x768.jpg)
Στις 24/04/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 19:30, η Εκτελεστική Επιτροπή του Συνδέσμου Προπονητών Ποδοσφαίρου Ηλείας, στο Δημοτικό Στάδιο Πύργου, όπου στεγάζονται και τα γραφεία του, έχει ορίσει Γ.Σ. με τα παρακάτω θέματα:
- Διοικητικός Απολογισμός
- Οικονομικός απολογισμός
- Αρχαιρεσίες
Παρακαλείτε, όποιος επιθυμεί να υποβάλλει υποψηφιότητα, να επικοινωνήσει με τον Γεν. Γραμματέα του Συνδέσμου. Επίσης, κατά την προσέλευσή σας να φροντίσετε να φέρετε μαζί σας την Αστυνομική σας Ταυτότητα.