Συνάντηση με τους Αστυνομικούς
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/01/POASY.jpg)
Με τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Ηλείας είχε την ευκαιρία να συναντηθεί χθες, στο περιθώριο του 34ου πανελλλαδικού συνεδρίου της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Αστυνομικών Υπαλλήλων (ΠΟΑΣΥ), ο υφυπουργός Προστασίας του Πολίτη και βουλευτής Ηλείας της Νέας Δημοκρατίας, Ανδρέας Νικολακόπουλος. Η συζήτηση περιελάμβανε όλα τα προβλήματα που απασχολούν τους ενστόλους του νομού και τέθηκαν επί τάπητος όλες οι πιθανές λύσεις.