Στην Ανδρίτσαινα για το «ΟΧΙ»
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/10/Mpalioukos.jpg)
Στην ιστορική έδρα του δήμου την Ανδρίτσαινα, θα παρακολουθήσει φέτος τις εορταστικές εκδηλώσεις για την επέτειο του «ΟΧΙ», δήμαρχος Ανδρίτσαινας-Κρεστένων, κ. Σάκης Μπαλιούκος. Με αυτό τον τρόπο ο επανεκλεγείς για 7η φορά δήμαρχος εγκαινιάζει μία νέα εποχή όπου μεγάλο βάρος θα ριχτεί σε ολόκληρο το δήμο Ανδρίτσαινας-Κρεστένων, όχι μόνο από πλευράς έργων αλλά και εορταστικών εκδηλώσεων καθώς και εθνικών επετείων.