Πρωταθλητής Κ12 και Κ16 ο Ερμής Πύργου
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/06/351101579_3639896489574158_586301260126223476_n-1.jpg)
ρωταθλήτρια ομάδα στις αναπτυξιακές κατηγορίες Κ12 και Κ16 αναδείχτηκε ο Ερμής Πύργου (Σχολή Ολυμπιακού Πειραιώς Πύργου) για την σεζόν 2022-2023. Οι απονομές έγιναν το βράδυ της Κυριακής στις εγκαταστάσεις της Σχολής Ολυμπιακού Πειραιώς Πύργου από τον Πρόεδρο της ΕΠΣΗ, Άρη Κουλούρη και τον εκπρόσωπο της χορηγού εταιρίας «Φάρμα Ηλείας».
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/06/351248727_974600723881066_70707906042064108_n-1.jpg)
H ΕΠΣ Ηλείας τίμησε με βραβείο και τον προπονητή του Ερμή, Τάσο Φερεκίδη, για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στις αναπτυξιακές κατηγορίες Κ12 και Κ16.