Πληθώρα ευχών
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/05/karastergios-793x1024.jpg)
Πληθώρα ευχών δέχθηκε ανήμερα της ονομαστικής του εορτής ο Γιώργος Καραστέργιος, τόσο διαδικτυακά όσο και τηλεφωνικά. Ο συνεργάτης του Μιχάλη Κατρίνη ευχαρίστησε όσους τον θυμήθηκαν και δεσμεύτηκε να ανταποδώσει.
Πληθώρα ευχών δέχθηκε ανήμερα της ονομαστικής του εορτής ο Γιώργος Καραστέργιος, τόσο διαδικτυακά όσο και τηλεφωνικά. Ο συνεργάτης του Μιχάλη Κατρίνη ευχαρίστησε όσους τον θυμήθηκαν και δεσμεύτηκε να ανταποδώσει.