Περιφερειακή τριάδα
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/06/triada-1.jpg)
Συζήτηση για αρκετά λεπτά είχαν προχθές στο περιθώριο του Fly Olympia στην Αρχαία Ολυμπία ο αντιπεριφερειάρχης Ηλείας, Βασίλης Γιαννόπουλος, ο αντιπεριφερειάρχης Αγροτικής Ανάπτυξης, Θοδωρής Βασιλόπουλος, και ο αντιπεριφερειάρχης Ολυμπισμού & Αθλητισμού, Δημήτρης Νικολακόπουλο.
Επικεντρώθηκαν στην επιτυχία του εγχειρήματος, αλλά συζήτησαν και τα εκλογικά τεκταινόμενα στην κεντρική πολιτική σκηνή και την Αυτοδιοίκηση.