Νonstop
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2016/07/kalakos-nikos1.jpg)
Ακούραστος και με έμφαση στον λαϊκό κόσμο συνεχίζει την προεκλογική του εκστρατεία ο Νίκος Καλάκος, καθώς χθες περιόδευσε στην Κρέστενα και στα Μακρίσια, ενώ σήμερα θα πάει Βάρδα και θα ολοκληρώσει την εκστρατεία του με την ομιλία του στο καφέ Παλλάς στα Λεχαινά.
Ο οικονομολόγος και υποψήφιος βουλευτής Ηλείας με τη Νέα Δημοκρατία κέρδισε τις εντυπώσεις με τη συγκρότησή του αλλά και με το λαϊκό στοιχείο του χαρακτήρα του.