Νέες κερκίδες στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας!
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/12/ΚΕΡΚΙΔΕΣ-ΜΑΝΩΛΑΔΑ-1024x576.jpg)
Η αναβάθμιση όλων αθλητικών εγκαταστάσεων στον Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς. Στα γήπεδα Κουρτεσίου και Μανολάδας κατασκευάστηκαν και τοποθετήθηκαν νέες κερκίδες, με το αποτέλεσμα να είναι εξαιρετικό.
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/12/ΚΕΡΚΙΔΕΣ-ΚΟΥΡΤΕΣΙ-2-1024x577.jpg)
Την ολοκλήρωση των έργων επέβλεψε προσωπικά ο Δήμαρχος Ανδραβίδας-Κυλλήνης Γιάννης Λέντζας, ο οποίος τόνισε:
«Οι προσπάθειές της Δημοτικής Αρχής για αναβάθμιση όλων των αθλητικών χώρων του Δήμου μας συνεχίζονται και εντείνονται, με γνώμονα να γίνουν πιο ελκυστικοί και λειτουργικοί για τους αθλητές και τους δημότες. Η εύκολη πρόσβαση σε αθλητικές δομές για κάθε δημότη του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης αποτελεί δέσμευσή μας και εργαζόμαστε καθημερινά για να την επιτύχουμε!».