Κορυφώνεται η στήριξη στον Άρη Παναγιωτόπουλο
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/Panagiot_-1.jpeg)
Ανάγκη για αλλαγή στο δήμο Αρχαίας Ολυμπίας
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/Panagiot_-2.jpeg)
Με απόλυτη επιτυχία συνεχίζει σε κοινότητες της Ολυμπίας την προεκλογική του περιοδεία ο υποψήφιος δήμαρχος Άρης Παναγιωτόπουλος. Πρόσφατα επισκέφτηκε την κοινότητα Σμίλα, τις Καρούτες και την Ηράκλεια όπου οι κάτοικοι του επιφύλαξαν θερμότατη υποδοχή και του δήλωσαν τη στήριξή τους και η συγκινητική τους συμμετοχή θύμισε κυριολεκτικά άλλες εποχές.
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/Panagiot_-5.jpeg)
Η κάθοδος του κ. Παναγιωτόπουλου τους χαροποιεί ιδιαίτερα διότι ξέρουν καλά ότι είναι ένας άνθρωπος που δεν θα σταθεί στα λόγια και θα κάνει έργα. Άλλωστε για τον κ. Παναγιωτόπουλο η αναβάθμιση της καθημερινότητας και η επίλυση τον προβλημάτων που την δυσχεραίνουν αποτελεί βασική προτεραιότητα.
Όσο για τις ελλείψεις αυτών των κοινοτήτων είναι πολλές και δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση η εικόνα που παρουσιάζουν σήμερα.
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/Panagiot_-4.jpeg)
Η εκλογή του κ. Παναγιωτόπουλου είναι κάτι παραπάνω από βέβαιο πως θα αλλάξει τα δεδομένα σε όλα τα επίπεδα με απώτερο σκοπό να γίνει ευέλικτος και λειτουργικός ο δήμος, τόσο για την Ολυμπία όσο και για τις κοινότητες, κάτι που σημαίνει ότι η ζωή όλων θα αναβαθμιστεί και θα είναι πιο εύκολη και όπως αρμόζει σε κάθε πολιτισμένη κοινωνία.
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/Panagiot_-3.jpeg)
Τον κ. Παναγιωτόπουλο συνόδευαν υποψήφιοι δημοτικού σύμβουλοι και φίλοι της παράταξης.