FOLLOW US: facebook twitter

Γ΄ Εθνική: Πρώτο τζάμπολ στην Κόρινθο για Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου

Ημερομηνία: 18-08-2022 | Συντάκτης:

Το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής ξεκινά στις 9 Οκτωβρίου και ο Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας, που συμμετέχει στον 1ο όμιλο, θα παίξει στην πρεμιέρα στην Κόρινθο κόντρα στον Παλαίμονα. Την 2η αγωνιστική, οι Αμαλιαδίτες θα υποδεχτούν την Παναχαϊκή.

1η Αγωνιστική – 09/10/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΠ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 16/10/22
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΠ
ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

3η Αγωνιστική – 23/10/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΠ – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

4η Αγωνιστική – 30/10/22
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΚΑΠ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”

5η Αγωνιστική – 06/11/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΚΑΠ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ

6η Αγωνιστική – 13/11/22
ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

7η Αγωνιστική – 20/11/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΠ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

8η Αγωνιστική – 27/11/22
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΚΑΠ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ

9η Αγωνιστική – 04/12/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΚΑΠ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 11/12/22
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ”
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ
ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

11η Αγωνιστική – 18/12/22
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ – ΑΣΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ “Η ΓΑΛΗΝΗ” – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ

*Στον β΄ γύρο οι έδρες αντιστρέφονται


Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Καιρός Πύργος