FOLLOW US: facebook twitter

ΕΣΚΑΗ: Η κλήρωση της Α1 και Α2-Πρεμιέρα με Νίκη Προαστείου το Σ.Ε.Φ.Α.

Ημερομηνία: 21-09-2021 | Συντάκτης:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΗ και στη μεγάλη κατηγορία όπου συμμετέχει από ηλειακής πλευράς το Σ.Ε.Φ.Α. του Σάκη Κουκουζέλη, η ομάδα της Ανδραβίδας θα αντιμετωπίσει στην πρεμιέρα τη Νίκη Προαστείου στην Πάτρα.

Η 1η αγωνιστική έχει ως εξής:

Έσπερος-Γαλήνη

Ε.Α.Π.-Προμηθέας 2014

Αραχωβίτικα-Κεραυνός Αιγίου

Νίκη Πρ.-Σ.Ε.Φ.Α.

Παναχαϊκός-Ν.Ε.Π.

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

2η αγωνιστική

Προμηθέας 2014-Εσπερος

Κεραυνός-Ε.Α.Π.

Σ.Ε.Φ.Α.-Αραχωβίτικα

Ν.Ε.Π.-Νίκη Πρ.

Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός

Γαλήνη-Ολυμπιάδα

 

3η αγωνιστική

Έσπερος-Κεραυνός

Ε.Α.Π.-Σ.Ε.Φ.Α.

Αραχωβίτικα-Ν.Ε.Π.

Νίκη Πρ.-Απολλωνιάδα

Παναχαϊκός-Ολυμπιάδα

Γαλήνη-Προμηθέας 2014

 

4η αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Έσπερος

Ν.Ε.Π.-Ε.Α.Π.

Απολλωνιάδα-Αραχωβίτικα

Ολυμπιάδα-Νίκη Πρ.

Παναχαϊκός-Γαλήνη

Κεραυνός-Προμηθέας 2014

 

5η αγωνιστική

Έσπερος-Ν.Ε.Π.

Ε.Α.Π.-Απολλωνιάδα

Αραχωβίτικα-Ολυμπιάδα

Νίκη Πρ.-Παναχαϊκός

Γαλήνη –Κεραυνός

Προμηθέας 2014-Σ.Ε.Φ.Α.

 

6η αγωνιστική

Απολλωνιάδα-Έσπερος

Ολυμπιάδα-Ε.Α.Π.

Παναχαϊκός-Αραχωβίτικα

Νίκη Πρ.-Γαλήνη

Ν.Ε.Π.-Προμηθέας 2014

Σ.Ε.Φ.Α.-Κεραυνός

 

7η αγωνιστική

Έσπερος-Ολυμπιάδα

Ε.Α.Π.-Παναχαϊκός

Αραχωβίτικα-Νίκη Πρ.

Γαλήνη-Σ.Ε.Φ.Α.

Προμηθέας 2014-Απολλωνιάδα

Κεραυνός-Ν.Ε.Π.

 

8η αγωνιστική

Παναχαϊκός-Έσπερος

Νίκη Πρ.-Ε.Α.Π.

Αραχωβίτικα-Γαλήνη

Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014

Απολλωνιάδα-Κεραυνός

Ν.Ε.Π.-Σ.Ε.Φ.Α.

 

9η αγωνιστική

Έσπερος-Νίκη Πρ.

Ε.Α.Π.-Αραχωβίτικα

Γαλήνη-Ν.Ε.Π.

Προμηθέας 2014-Παναχαϊκός

Κεραυνός-Ολυμπιάδα

Σ.Ε.Φ.Α.-Απολλωνιάδα

 

10η αγωνιστική

Αραχωβίτικα-Έσπερος

Ε.Α.Π.-Γαλήνη

Νίκη Πρ.-Προμηθέας 2014

Παναχαϊκός-Κεραυνός

Ολυμπιάδα-Σ.Ε.Φ.Α.

Απολλωνιάδα-Ν.Ε.Π.

 

11η αγωνιστική

Έσπερος-Ε.Α.Π.

Γαλήνη-Απολλωνιάδα

Προμηθέας 2014-Αραχωβίτικα

Κεραυνός-Νίκη Πρ.

Σ.Ε.Φ.Α.-Παναχαϊκός

Ν.Ε.Π.-Ολυμπιάδα

*Στον Β΄ Γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

Για την Α2 ΕΣΚΑΗ, στην πρεμιέρα ο Πανωλενειακός θα υποδεχτεί την Α.Ε. Αγυιάς και η Γ.Ε.Π. Ηρακλής τον Πρ. Ηλία/ΠΑΟΚ.

Η 1η αγωνιστική έχει ως εξής:

Κρόνος-Πήγασος

Γ.Ε.Π. Ηρακλής-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Πανωλενειακός-Α.Ε. Αγυιάς

Ακράτα-Αστέρας Τεμένης

Σκαγιοπούλειο-Δύμη

Φαέθων-Α.Ε. Ροϊτίκων

Πυρσός-Διαγόρας Βρ.

Ρεπό: Ε.Α. Παραλίας

 

2η αγωνιστική

Πήγασος- Ε.Α. Παραλίας

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Κρόνος

Αγυιά- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Αστέρας Τεμένης- Πανωλενειακός

Δύμη- Ακράτα

Ροΐτικα- Σκαγιοπούλειο

Διαγόρας Βρ.- Φαέθων

Ρεπό: Πυρσός

3η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Κρόνος -Αγυιά

Γ.Ε.Π. Ηρακλής – Αστέρας Τεμένης

Πανωλενειακός- Δύμη

Ακράτα- Ροΐτικα

Σκαγιοπούλειο- Διαγόρας Βρ.

Φαέθων- Πυρσός

Ρεπό: Πήγασος

4η Αγωνιστική

Αγυιά- Ε.Α. Παραλίας

Αστέρας Τεμ.- Κρόνος

Δύμη- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Ροΐτικα- Πανωλενειακός

Διαγόρας Βρ.- Ακράτα

Πυρσός- Σκαγιοπούλειο

Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ- Πήγασος

Ρεπό: Φαέθων

5η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Αστέρας Τεμ.

Κρόνος- Δύμη

Γ.Ε.Π. Ηρακλής – Ροΐτικα

Πανωλενειακός- Διαγόρας Βρ.

Ακράτα- Πυρσός

Σκαγιοπούλειο- Φαέθων

Πήγασος- Αγυιά

Ρεπό: Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ

6η αγωνιστική

Δύμη- Ε.Α. Παραλίας

Ροΐτικα- Κρόνος

Διαγόρας- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Πυρσός- Πανωλενειακός

Φαέθων- Ακράτα

Αστέρας Τεμ.- Πήγασος

Αγυιά- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Ρεπό: Σκαγιοπούλειο

7η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Ροΐτικα

Κρόνος -Διαγόρας Βρ.

Γ.Ε.Π. Ηρακλής -Πυρσός

Πανωλενειακός- Φαέθων

Ακράτα- Σκαγιοπούλειο

Πήγασος- Δύμη

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Αστέρας Τεμ.

Ρεπό: Αγυιά

8η αγωνιστική

Διαγόρας- Ε.Α. Παραλίας

Πυρσός- Κρόνος

Φαέθων- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Σκαγιοπούλειο- Πανωλενειακός

Ροΐτικα- Πήγασος

Δύμη- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αστέρας Τεμ.- Αγυιά

Ρεπό: Ακράτα

9η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Πυρσός

Κρόνος- Φαέθων

Γ.Ε.Π. Ηρακλής.- Σκαγιοπούλειο

Πανωλενειακός- Ακράτα

Πήγασος- Διαγόρας

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Ροΐτικα

Αγυιά- Δύμη

Ρεπό: Αστέρας Τέμενης

10η αγωνιστική

Φαέθων- Ε.Α. Παραλίας

Σκαγιοπούλειο- Κρόνος

Ακράτα- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Πυρσός- Πήγασος

Διαγόρας- Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ

Ροΐτικα- Αγυιά

Δύμη- Αστέρας Τεμ.

Ρεπό: Πανωλενειακός

11η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Σκαγιοπούλειο

Κρόνος- Ακράτα

Γ.Ε.Π. Ηρακλής -Πανωλενειακός

Πήγασος -Φαέθων

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ -Πυρσός

Αγυιά- Διαγόρας

Αστέρας Τεμ.- Ροΐτικα

Ρεπό: Δύμη

12η αγωνιστική

Ακράτα- ΕΑ Παραλίας

Πανωλενειακός- Κρόνος

Σκαγιοπούλειο-Πήγασος

Φαέθων- Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ

Πυρσός- Αγυιά

Διαγόρας- Αστέρας Τεμ.

Ροΐτικα- Δύμη

Ρεπό: Γ.Ε.Π. Ηρακλής

13η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Πανωλενειακός

Κρόνος – Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Πήγασος- Ακράτα

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ- Σκαγιοπούλειο

Αγυιά- Φαέθων

Αστέρας Τεμ.- Πυρσός

Δύμη- Διαγόρας Βρ.

Ρεπό: Ροΐτικα

14η αγωνιστική

Γ.Ε.Π. Ηρακλής –Ε.Α. Παραλίας

Πανωλενειακός- Πήγασος

Ακράτα- Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ

Σκαγιοπούλειο- Αγυιά

Φαέθων- Αστέρας Τεμ.

Πυρσός- Δύμη

Διαγόρας- Ροΐτικα

Ρεπό: Κρόνος Πατρών

15η αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας- Κρόνος

Πήγασος- Γ.Ε.Π. Ηρακλής

Πρ.Ηλίας/ΠΑΟΚ- Πανωλενειακός

Αγυιά- Ακράτα

Αστέρας Τεμ.- Σκαγιοπούλειο

Δύμη- Φαέθων

Ροΐτικα- Πυρσός

Ρεπό: Διαγόρας Βρ.

*Στο Β΄ Γύρο οι έδρες αντιστρέφονται.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Μικρές Ιστορίες Μαγειρικής
Όλα τα Ένθετα
Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ