Aποφασισμένος
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2021/05/lamprinos-spyros2.jpg)
Ο νέος αντιδήμαρχος Οικονομικών του δήμου Ήλιδας, Σπύρος Λαμπρινός, έχει δύο χαρακτηριστικά που πείθουν τη στήλη ότι θα κάνει δουλειά: είναι έντιμος και αποφασισμένος. Επομένως, να περιμένετε ενδιαφέρουσες εξελίξεις στη συμπρωτεύουσα.
Ο νέος αντιδήμαρχος Οικονομικών του δήμου Ήλιδας, Σπύρος Λαμπρινός, έχει δύο χαρακτηριστικά που πείθουν τη στήλη ότι θα κάνει δουλειά: είναι έντιμος και αποφασισμένος. Επομένως, να περιμένετε ενδιαφέρουσες εξελίξεις στη συμπρωτεύουσα.