Αλφειός: Άλλες δύο δυνατές ανανεώσεις
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2022/08/GridArt_20220801_184101213-1024x576.jpg)
Ο Αλφειός ανανέωσε την συνεργασία του με άλλους δύο βασικούς ποδοσφαιριστές της περασμένης σεζόν.
Ο εξαιρετικός Πέτρος Βυθούλκας, θα συνεχίζει να υπερασπίζεται την εστία του Αλφειού, για τρίτη συνεχή χρονιά, προερχόμενος από άλλη μια πολύ καλή σεζόν.
Για την επίθεση ανανέωσε ο συνεπής στο σκοράρισμα Παναγιώτης Αγριδιώτης, που σκόραρε 8 φορές την περασμένη σεζόν. Ο Αγριδιώτης θα παίξει στην ομάδα του Επιταλίου για πέμπτη σερί σεζόν.