Aκούραστος
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2024/04/Anagnostopoulos-Georgopoulos-771x1024.jpg)
Στο καθήκον και τις Κυριακές ο αντιδήμαρχος Πηνείας, Κώστας Αναγνωστόπουλος, καθώς χθες βρέθηκε στο Λουκά, όπου μαζί με τον δραστήριο πρόεδρο Δημήτρη Γεωργόπουλο επόπτευσε γενικό καθαρισμό. Όπως τόνισε, η συνεργασία και ή κοινή προσπάθεια παρά τι δυσκολίες φέρνει αποτελέσματα και πρόσθεσε ότι η καθαριότητα, ο φωτισμός και η ύδρευση αλλά και ή αγροτική οδοποιία είναι βασικές προτεραιότητες της νέας δημοτικής αρχής.