Αυτοδιοικητικό forum
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2023/09/mitropoulos-1.jpg)
Στο 3ο FORUM ΣΠΑΥ 2024 που πραγματοποιείται στο Συνεδριακό Πολιτιστικό Κέντρο «Μίκης Θεοδωράκης»στην Αργυρούπολη είναι από χθες ο δήμαρχος Ζαχάρως, Κώστας Μητρόπουλος, προκειμένου να συμμετάσχει στην επίσημη τελετή έναρξης του 3ου FORUM ΣΠΑΥ 2024 «ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ & ΑΝΘΕΚΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ – Το μέλλον της Αυτοδιοίκησης». Σήμερα θα συμμετάσχει στα «τραπέζια διαλόγου» – Δημιουργία Δικτύου δήμων για την Πολιτική Προστασία , την Ανθεκτικότητα και την Αειφορία.