Α1 DUOMO-MONK: Το Σάββατο οι επαναληπτικοί ημιτελικοί
![](https://proini.news/_site/wp-content/uploads/2022/03/a1-duomo.jpg)
Η ΕΠΣ Ηλείας όρισε τους επαναληπτικούς ημιτελικούς των πλέι-οφ της Α1 DUOMO-MONK. Τα δύο ματς σε Τραγανό και Καλλίκωμο θα διεξαχθούν το προσεχές Σάββατο στις 4μ.μ.. Πρόκειται, ως γνωστόν, για τους αγώνες Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός και Ξενοφών Κρεστένων-Ηλειακός Βαρθολομιού, που ίσως κρίνουν το ζευγάρι που θα πάει στους τελικούς. Υπάρχει όμως και η περίπτωση να διεξαχθεί και τρίτος αγώνας στην έδρα της ομάδας που τερμάτισε ψηλότερα στην κανονική περίοδο (Πανηλειακός, Ηλειακός), αν υπάρξει απόλυτη ισοβαθμία μετά και την διεξαγωγή του δεύτερου αγώνα.