Ξενοφών-Πηνεία 5-0: Εύκολη επικράτηση

Ημερομηνία: 05-02-2018 | Συντάκτης:

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”51453″ img_size=”full”][vc_column_text]Ο Ξενοφών νίκησε εύκολα 5-0 την Α.Ε. Πηνείας. Μόλις στο 1ο λεπτό ο Μπακατσέλος άνοιξε το σκορ και στο 25΄ ο Πάρης Κωνσταντόπουλος έκανε το2-0. Πέντε λεπτά μετά ο Μιλοσέσκι ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0 και στο 57΄ ξανά ο Πάρης Κωνσταντόπουλος έγραψε το 4-0. Το τελικό 5-0 διαμόρφωσε ο Μπακατσέλος στο 83΄, πετυχαίνοντας και αυτός το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.

Ξενοφών: Φιλιππόπουλος, Μυλωνάς, Τ. Κουτσογιαννάκης, Σκαλτσάς, Μιχαλόπουλος, Δημάκης (55’ Π. Κουτσογιαννάκης), Κωνσταντόπουλος Π. (62’ Ματζαράπης), Μ.Παναγόπουλος (46’ Ζαπάντης), Γαλανόπουλος, Μιλοσέσκι, Μπακατσέλος.

Α.Ε. Πηνείας: Πολυζωγόπουλος, Αργυρόπουλος, Λιακόπουλος, Κανδυλιώτης, Βλασσόπουλος, Κουτσόπουλος (70’ Ζαφειρόπουλος), Παρασκευόπουλος, Μπλούφας (83’ Σταθόπουλος), Ρούγκο (77’ Γεωργόπουλος), Χριστόπουλος (53’ Τσιούρης), Λιακόπουλος.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]