Ηλειακός Λεχαινών: Απονομή και φιέστα για την Κ14

Ημερομηνία: 07-06-2024 | Συντάκτης:
Οι μικροί του Ηλειακού σήκωσαν το κύπελλο του πρωταθλητή.

Η Κ14 του Ηλειακού, υπό την καθοδήγηση του προπονητή Ανδρέα Σελεβέντη, πήρε το πρωτάθλημα Ηλείας στην συγκεκριμένη ηλικιακή κατηγορία και το βράδυ της Τετάρτης έγινε η απονομή από την ΕΠΣΗ στο γήπεδο Λεχαινών και δη από τον υπεύθυνο διοργάνωσης πρωταθλημάτων υποδομής ΕΠΣΗ, Παναγιώτη Παναγούτσο.

Ο προπονητής Ανδρέας Σελεβέντης κατά την παραλαβή του μεταλλίου του από τον Παναγιώτη Παναγούτσο.

Στο γήπεδο είχε στηθεί σκηνή όπου ανέβηκαν οι «γαλάζιοι» πρωταθλητές και πήραν τα μετάλλια τους και το κύπελλο από τον Παναγιώτη Παναγούτσο, τον πρόεδρο του Ηλειακού, Νίκο Μπακάλη και τον Ντίνο Δημητρόπουλο, εντεταλμένο σύμβουλο σε θέματα αθλητισμού στον Δήμο Ανδραβίδας-Κυλλήνης. Το κλίμα ήταν εορταστικό και η φιέστα έγινε υπό την παρουσία 200 περίπου φίλων του Ηλειακού.