FOLLOW US: facebook twitter

GNN Streetball Bασιλόπουλος: Οι όμιλοι ανά κατηγορία και ο τρόπος διεξαγωγής

Ημερομηνία: 18-07-2018 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Ανακοινώθηκαν χθες από τους διοργανωτές οι όμιλοι για τις κατηγορίες και τρόπος διεξαγωγής του φετινού τουρνουά GNN STREETΒΑLL ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  στον Πύργο που ξεκινά αύριο.

Συγκεκριμένα:

Open κατηγορία

Α. ΟΜΙΛΟΣ
1. PIGGY FARMERS
2. VODKA RED BULLS
3. YIANNIS HAIR STYLE
4. KENTRON CAFÉ

 

B. ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ CAFE
2. DALTONS
3. BROTHERS
4. ΧΩΝΑΚΙΠΑΓΩΤΟ

 

 

Γ. ΟΜΙΛΟΣ
1. SANTA DOMINICANA
2. SUMMERIFIT
3. FIL THE SIN
4. BODY HOUSE

 

 

Δ. ΟΜΙΛΟΣ
1. NEXT GEN
2. ΑΧΑΙΩΤΕΣ
3. ΔΕΜΟΝΚ – CLEAR NET
4. CROSFFITPYRGOS

 

E. ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΛΛΟΥ ΓΊΑΛΛΟΥ
2. GPS
3. ARSENALISTES

 

Z. ΟΜΙΛΟΣ
1. NO NAME
2. LOPERA
3. GREEN VEG

Στην OPEN κατηγορία θα δημιουργηθούν 6 όμιλοι. 4 όμιλοι των 4αρων ομάδων και 2ομιλοι των 3ων ομάδων .  Οι 2 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο θα περάσουν στην επόμενη φάση .Οι ομάδες που θα καταλάβουν την 3η θέση στους ομίλους θα φτιάξουν – μετά από κλήρωση – 2 νέους ομίλους των 3ων ομάδων ο κάθε ένας. Οι 2 πρώτες ομάδες από αυτούς τους ομίλους θα συμπληρώσουν τους ομίλους 7 και 8 σε νέο ταμπλό ώστε να συμπληρωθούν 16 ομάδες για το νοκ άουτ παιχνίδια.

Κατηγορία U18

A. ΟΜΙΛΟΣ
1. THREEN – ONE H
2. ΠΡΩΤΑΡΙΔΕΣ
3. BBC
4. ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ

 

 

Β. ΟΜΙΛΟΣ
1. MR PROTEIN
2. OLYMPIANS MONSTERS
3. ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
4. BUZZER BEATERS

 

Γ. ΟΜΙΛΟΣ
1. ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕΣΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
2. ΙΦΙΤΟΣ
3. ΜΠΥΡΟΛΟΓΟΙ
4. INVADERS

 

 

Δ. ΟΜΙΛΟΣ
1. HARLEMS BUCKETS
2. BULLS 01
3. HOOPS FACTORY
4. LOONEY TUNES SQUAD
5. TOTAL BLACK

 

Στην κατηγορία U18 θα είναι 4 όμιλοί . Οι 3 με 4 ομάδες και ο 4ος με 5 ομάδες . Οι 2 πρώτοι από κάθε όμιλο περνάνε στην επόμενη φάση για το νοκ άουτ παιχνίδια.

 

 

Κατηγορια U15


A. ΟΜΙΛΟΣ
1. DALTONS
2. GREEK FREAK
3. BLACK BASKET BOYS
4. DREAM TEAM
5. AIOLOS

B. ΟΜΙΛΟΣ
1. BARCEΛΙΩΜΑ
2. ΔΑΒΙΔ
3. ΦΡΑΠΕΔΟΜΑΧΟΙ
4. FANTASTICFOUR

Στην κατηγορία U15 θα γίνουν 2 όμιλοι . ο 1ος με 5 ομάδες και ο 2ος με4 ομάδες. Στην επόμενη φάση με τα νοκ άουτ παιχνίδια περνάνε οι 2 πρώτοι από κάθε όμιλο.

Κατηγορία VETERANS 

A. OMIΛΟΣ 
1. LA TOUR CAFÉ
2. NO NAME
3. DUOMO
4. ΑΛΑΛΟΥΜ

Β. ΟΜΙΛΟΣ
1. ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
2. HAVALAKERS
3. BASKET GAZ
4. L’OPERA 2

Στην κατηγορία veteran θα γίνουν 2 όμιλοι με 4ομάδες .  Στην επόμενη φάση με τα νοκ άουτ παιχνίδια περνάνε οι 2 πρώτοι από κάθε όμιλο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
althea-apartments-ad5
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ