FOLLOW US: facebook twitter

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Ημερομηνία: 24-11-2019 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

A1 DEDALOS SECURITY

Σάββατο 23/11-Ώρα 3μ.μ.

Πέλοπας-Αίας  0-2

Κουρτέσι-Δόξα Ν.Μ.  0-3

Προοδευτική-Ξενοφών  1-1

Κυριακή 24/11-Ώρα 3μ.μ.

Πελόπιο-Ολυμπιάδα  1-4

N. Κόροιβος-Αλφειός  0-1

Ολυμπιακός Σ.-Ηλειακός Β.  2-3

Δευτέρα 25/11-Ώρα 3.15μ.μ.

Νίκη Τρ.-Αστέρας

 

Η βαθμολογία
(Σε 9 αγώνες)

Αίας Γαστούνης 28-2 23

Δόξα Ν.Μ. 21-7 21

Ξενοφών 19-8 16

Αλφειός 8-5 15


Αστέρας Αμ. 8-5 14

Ολυμπιάδα 14-12 12

Ολυμπιακός Σαβ. 11-14 12

Πέλοπας 6-7 12

Νίκη Τρ. 9-6 11

Ηλειακός Β. 11-10 10


Προοδευτική 12-16 8

Πελόπιο 12-29 5


Κουρτέσι 9-22 5

Ν. Κόροιβος 5-30 4

*Νίκη Τρ. και Αστέρας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

 

Επόμενη αγωνιστική

Νίκη Τρ.-Ολυμπιακός Σ.

Ηλειακός Β.-Κουρτέσι

Αστέρας- N. Κόροιβος

Δόξα-Προοδευτική

Αλφειός-Πελόπιο

Ξενοφών-Αίας

Ολυμπιάδα-Πέλοπας

 

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Σάββατο 23/11-Ώρα 3μ.μ.

Δάφνη-Θύελλα  2-3

Ατρόμητος Β.-Λ. Αστέρας  2-1

Κυριακή 24/11-Ώρα 3μ.μ.

Μακρίσια-Πρόοδος  2-1

Διγενής-Πηνεία  1-1

Αετός K.-Κεραυνός Βρ.  2-1

Λέοντες-Ερμής  0-1

Δευτέρα 25/11-Ώρα 3.15μ.μ.

Εθνικός Γ.-Ηλειακός

 

Η βαθμολογία
(Σε 9 αγώνες)

Ερμής Πλ. 33-9 24

Κεραυνός Βρ. 24-13 18

Θύελλα Καταρ. 21-11 17

Εθνικός Γερ. 20-15 17


Διγενής Χ. 21-19 14

Λ. Αστέρας 20-18 14

Δάφνη Ανδρ. 18-14 13

Ηλειακός Λ. 22-13 13

Ατρόμητος Β. 11-18 11

Αετός Κ. 15-28 10


Λέοντες 18-24 9

Α.Ε. Πηνείας 13-18 4


Μακρίσια 12-24 4

Πρόοδος 11-35 3

* Εθνικός Γ. και Ηλειακός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο. Η Α.Ε. Πηνείας έχει ξεκινήσει με -6.

 

Επόμενη αγωνιστική

Εθνικός Γ.-Δάφνη

Θύελλα-Μακρίσια

Ηλειακός-Διγενής

Πρόοδος-Αετός

Πηνεία-Λέοντες

Κεραυνός Βρ.-Λ. Αστέρας

Ερμής-Ατρόμητος Β.

 

Β΄ CENTRAL

1ος Όμιλος

Σάββατο 23/11-Ώρα 3μ.μ.

ΠΑΟΚ- Ν.Ατρόμητος Λ.  5-1

Άφοβος-Ωλενειακός  1-4

Κυριακή 24/11-Ώρα 11π.μ.

Αγ. Δημήτριος-Άρης Λ.  2-5

Ώρα 3μ.μ.

Ν.Άρης Στρ.-Απόλλων Ν.Φ.  1-0

Ρεπό: Απόλλων Σμίλα

 

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες)

Ν. Άρης Στρ. 20-6 19

ΠΑΟΚ 24-6 15


Ωλενειακός 15-3 13

Απόλλων Ν.Φ. 25-13 12

Ν. Ατρόμητος 15-10 7

Άφοβος 9-16 7

Άρης Λ. 10-21 3

Απόλλων Σμ. 8-20 3

Αγ. Δημήτριος 7-38 0

*Ν. Ατρόμητος Λ.-Ωλενειακός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 23/11-Ώρα 3μ.μ.

Θύελλα Κ.-Αργοναύτης  4-1

Δόξα Ελαιώνα-Χειμαδιό  3-2

Κυριακή 24/11-Ώρα 11π.μ.

Αμαλιάδα 2008-Πήγασος  3-0α.α.

Θρίαμβος-Αγ. Γεώργιος  3-2

Ώρα 3μ.μ.

Αετός Αλπ. -Αίολος  0-3

 

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες)

Αμαλιάδα 2008 19-10 14

Θύελλα Κ. 21-13 14


Χειμαδιό 13-8 14

Δόξα Ελ. 15-12 11

Αργοναύτης 20-16 10

Αετός Αλπ. 15-12 10

Θρίαμβος 10-11 10

Αίολος 10-7 9

Αγ. Γεώργιος 12-19 5

Πήγασος 2-29 0

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 23/11-Ώρα 3μ.μ.

Αχιλλέας-Μυρσιναϊκός  2-1

Πρίγκιπες-Κένταυρος Σ.  2-4

Κυριακή 24/11-Ώρα 3μ.μ.

Ίφιτος-Άρης Δ.  1-1

Κάστρο- Εθνικός Αμπ.  0-3 α.α.

Ρεπό: Πηνειακός

 

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες)

Αχιλλέας 11-3 16

Κένταυρος Σ. 14-4 15


Μυρσιναϊκός 9-5 10

Πηνειακός 8-6 10

Άρης Δ. 9-7 9

Πρίγκιπες 10-11 7

Εθνικός Αμπ. 8-11 6

Ίφιτος Κ. 8-9 5

Κάστρο — –

* Το Κάστρο αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ