FOLLOW US: facebook twitter

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

Ημερομηνία: 10-11-2019 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Α1 DEDALOS SECURITY

Σάββατο 9/11-Ώρα 3μ.μ.

Αστέρας-Αλφειός  3-1

Νίκη Τρ.-Ολυμπιάδα  2-0

Κουρτέσι-Πέλοπας  0-1

Προοδευτική-Πελόπιο  4-0

Κυριακή 10/11-Ώρα 3μ.μ.

Ολυμπιακός Σ.-Δόξα Ν.Μ.  2-1

N. Κόροιβος-Αίας  0-5

Ηλειακός Β.-Ξενοφών  0-0

 

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες)

Αίας Γαστούνης 21-1 17

Δόξα Ν.Μ. 15-7 15

Αστέρας Αμ. 8-5 13

Ξενοφών 13-7 12


Αλφειός 7-5 11

Πέλοπας 6-5 11

Ολυμπιακός Σαβ. 9-11 11

Νίκη Τρ. 9-6 10

Ολυμπιάδα 8-9 8

Ηλειακός Β. 8-5 7


Προοδευτική 11-15 6

Πελόπιο 10-20 5


Κουρτέσι 9-14 5

Ν. Κόροιβος 3-27 3

Επόμενη αγωνιστική

Αστέρας-Ολυμπιακός Σ.

Δόξα-Ηλειακός Β.

Αίας-Πελόπιο

Ξενοφών-Κουρτέσι

Αλφειός-Νίκη Τρ.

Ολυμπιάδα- N. Κόροιβος

Πέλοπας-Προοδευτική

 

Α2 ΑΝΘΟΥΛΗΣ ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΕΣ

Σάββατο 9/11-Ώρα 3μ.μ.

Δάφνη-Πρόοδος  5-0

Ηλειακός Λ. -Πηνεία  2-0

Θύελλα-Κεραυνός Βρ.  0-1

Εθνικός Γ.-Ερμής  3-2

Μακρίσια-Ατρόμητος Β.  1-2

Διγενής-Λ.Αστέρας  4-0

Κυριακή 10/11-Ώρα 3μ.μ.

Αετός Κ.-Λέοντες  2-1

 

Η βαθμολογία
(Σε 7 αγώνες)

Ερμής Πλ. 27-8 18

Εθνικός Γερ. 19-14 16

Κεραυνός Βρ. 20-10 15

Ηλειακός Λ. 21-11 13


Διγενής Χ. 19-13 13

Θύελλα Καταρ. 15-9 11

Λ. Αστέρας 17-16 11

Δάφνη Ανδρ. 14-10 10

Λέοντες 18-21 9

Αετός Κ. 12-25 7


Ατρόμητος Β. 7-16 5

Πρόοδος 10-30 3


Α.Ε. Πηνείας 11-16 2

Μακρίσια 9-20 1

*Η Α.Ε. Πηνείας έχει ξεκινήσει με -6.

 

Επόμενη αγωνιστική

Ηλειακός-Δάφνη

Πρόοδος-Θύελλα

Πηνεία-Εθνικός Γ.

Κεραυνός Βρ.-Μακρίσια

Ερμής-Διγενής

Ατρόμητος Β.-Αετός

Λ. Αστέρας-Λέοντες

 

 Β΄ CENTRAL

1ος Όμιλος

Σάββατο 9/11-Ώρα 3μ.μ.

Άφοβος-Ν.Ατρόμητος Λ.  1-1

Κυριακή 10/11-Ώρα 3μ.μ.

Ν.Άρης Στρ.-ΠΑΟΚ  2-1

Απόλλων Ν.Φ.- Απόλλων Σμίλα  7-2

Ωλενειακός-Άρης Λ.  4-0

Ρεπό: Αγ. Δημήτριος

 

Η βαθμολογία
(Σε 5 αγώνες)

Ν. Άρης Στρ. 18-6 13

Απόλλων Ν.Φ. 24-8 12


ΠΑΟΚ 19-5 12

Ωλενειακός 7-1 7

Ν. Ατρόμητος 4-4 4

Άφοβος 5-10 4

Απόλλων Σμ. 8-19 3

Άρης Λ. 3-16 0

Αγ. Δημήτριος 4-23 0

*Ν. Ατρόμητος Λ.-Ωλενειακός έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 9/11-Ώρα 3μ.μ.

Αργοναύτης-Αγ. Γεώργιος  4-2

Θύελλα Κ.-Χειμαδιό  1-1

Θρίαμβος-Αετός Αλπ.  0-3

Κυριακή 10/11-Ώρα 11π.μ.

Πήγασος-Αίολος  0-3

Ώρα 3μ.μ.

Αμαλιάδα 2008-Δόξα Ελαιώνα  2-1

 

Η βαθμολογία
(Σε 5 αγώνες)

Χειμαδιό 8-3 11

Αμαλιάδα 2008 16-10 10


Αετός Αλπ. 11-5 9

Θύελλα Κ. 13-12 8

Δόξα Ελ. 8-6 7

Αργοναύτης 10-10 7

Θρίαμβος 5-6 7

Αίολος 7-7 5

Αγ. Γεώργιος 10-12 5

Πήγασος 0-17 0

 

3ος Όμιλος

Σάββατο 9/11-Ώρα 3.15μ.μ.

Εθνικός Αμπ.-Πηνειακός  1-2

Κυριακή 10/11-Ώρα 11π.μ.

Πρίγκιπες-Μυρσιναϊκός  2-1

Κυριακή 10/11-Ώρα 3μ.μ.

Κένταυρος Σ.-Άρης Δ.  2-0

Κάστρο-Αχιλλέας  0-3 α.α.

Ρεπό: Ίφιτος

 

Η βαθμολογία
(Σε 5 αγώνες)

Αχιλλέας 9-2 13

Κένταυρος Σ. 7-2 9


Μυρσιναϊκός 6-3 7

Πρίγκιπες 6-4 7

Πηνειακός 5-6 7

Άρης Δ. 5-4 5

Ίφιτος Κ. 7-6 4

Εθνικός Αμπ. 5-8 3

Κάστρο — –

* Το Κάστρο αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

image description
[/vc_column][/vc_row]
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
elliniko-odeio-pyrgou-ad
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
limeniko-tameio-katakolou-ad-new-2
althea-apartments-ad5
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων