FOLLOW US: facebook twitter

Το πρόγραμμα της Α1 ΕΣΚΑΗ και Α2 ΕΣΚΑΗ

Ημερομηνία: 19-09-2019 | Συγγραφέας:
Κατηγορίες: Αθλητικά, Νέα

Πραγματοποιήθηκαν αργά το απόγευμα της Τετάρτης στην Πάτρα οι κληρώσεις της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΗ, με τη συμμετοχή του Ολυμπιονίκη και του Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας στην Α1 και Σ.Ε.Φ.Α., Πανωλενειακού και Αιγέα Γαστούνης στην Α2. Η Α2 ΕΣΚΑΗ θα διεξαχθεί με 13 ομάδες αντί για 14 μετά τον προβιβασμό του Παναχαϊκού στην Α1 (κάλυψε το κενό των Νέων Εσπέρου). Αμφότερα τα πρωταθλήματα θα ξεκινήσουν στις 5 Οκτωβρίου.

 

Α1 ΕΣΚΑΗ

1η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014

Παναχαϊκός-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Ολυμπιάδα-ΑΓΕ Ζακύνθου

Κεραυνός Αιγίου-Αίολος Αγυιάς

Αραχωβίτικα-Έσπερος

Ε.Α.Π.-Ήφαιστος/Αχιλλέας

Γαλήνη-Απολλωνιάδα

 

2η αγωνιστική

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας -Γαλήνη

Απολλωνιάδα-Ε.Α.Π.

Ήφαιστος-Αραχωβίτικα

Έσπερος -Κεραυνός

Αίολος-Ολυμπιάδα

ΑΓΕΖ-Ολυμπιονίκης

Προμηθέας 2014-Παναχαϊκός

 

3η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αίολος

Ολυμπιάδα-Έσπερος

Κεραυνός-Ήφαιστος

Αραχωβίτικα-Απολλωνιάδα

Ε.Α.Π.- Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Γαλήνη-Παναχαϊκός

Προμηθέας 2014-ΑΓΕΖ

 

4η αγωνιστική

Γαλήνη-Προμηθέας 2014

Παναχαϊκός-Ε.Α.Π.

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας –Αραχωβίτικα

Απολλωνιάδα-Κεραυνός

Ήφαιστος-Ολυμπιάδα

Έσπερος-Ολυμπιονίκης

Αίολος-ΑΓΕΖ

 

5η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ήφαιστος

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Κεραυνός- Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Αραχωβίτικα-Παναχαϊκός

Ε.Α.Π.-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-Έσπερος

Προμηθέας 2014-Αίολος

 

6η αγωνιστική

Ε.Α.Π.-Προμηθέας 2014

Γαλήνη-Αραχωβίτικα

Παναχαϊκός-Κεραυνός

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας -Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης

Ήφαιστος-ΑΓΕΖ

Έσπερος -Αίολος

 

7η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης- Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός

Κεραυνός-Γαλήνη

Αραχωβίτικα-Ε.Α.Π.

Αίολος-Ήφαιστος

ΑΓΕΖ-Απολλωνιάδα

Προμηθέας 2014-Έσπερος

 

8η αγωνιστική

Αραχωβίτικα-Προμηθέας 2014

Ε.Α.Π.-Κεραυνός

Γαλήνη-Ολυμπιάδα

Παναχαϊκός-Ολυμπιονίκης

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας -ΑΓΕΖ

Απολλωνιάδα-Αίολος

Ήφαιστος-Έσπερος

 

9η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Γαλήνη

Ολυμπιάδα-Ε.Α.Π.

Κεραυνός-Αραχωβίτικα

Έσπερος-Απολλωνιάδα

Αίολος- Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

ΑΓΕΖ-Παναχαϊκός

Προμηθέας 2014-Ήφαιστος

 

10η αγωνιστική

Κεραυνός-Προμηθέας 2014

Αραχωβίτικα-Ολυμπιάδα

Ε.Α.Π.-Ολυμπιονίκης

Γαλήνη-ΑΓΕΖ

Παναχαϊκός-Αίολος

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας-Έσπερος

Απολλωνιάδα-Ήφαιστος

 

11η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Αραχωβίτικα

Ολυμπιάδα-Κεραυνός

Ήφαιστος- Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

Έσπερος-Παναχαϊκός

Αίολος-Γαλήνη

ΑΓΕΖ-Ε.Α.Π.

Προμηθέας 2014-Απολλωνιάδα

 

12η αγωνιστική

Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014

Κεραυνός-Ολυμπιονίκης

Αραχωβίτικα-ΑΓΕΖ

Ε.Α.Π.-Αίολος

Γαλήνη-Έσπερος

Παναχαϊκός-Ήφαιστος

Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας -Απολλωνιάδα

 

13η αγωνιστική

Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός

Ήφαιστος-Γαλήνη

Έσπερος-Ε.Α.Π.

Αίολος-Αραχωβίτικα

ΑΓΕΖ-Κεραυνός

Προμηθέας 2014-Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας

 

 

 

Το πρόγραμμα της Α2 ΕΣΚΑΗ

1η αγωνιστική

Αστέρια Αχαΐας-Σ.Ε.Φ.Α.

Α.Ε. Αγυιάς-Αιγέας Γαστούνης

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νίκη Προαστείου

Ν.Ε.Π.-Ε.Α. Παραλίας

Κρήνη-Πήγασος

Σκαγιοπούλειο-Κρόνος Πατρών

Ρεπό: Πανωλενειακός

 

 

2η αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Α.Ε. Αγυιάς

Αιγέας-Κρήνη

Πήγασος-Ν.Ε.Π.

Ε.Α. Παραλίας-Σκαγιοπούλειο

Κρόνος-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Νίκη Πρ.-Πανωλενειακός

Ρεπό: Αστέρια

 

3η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Κρόνος

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Ε.Α. Παραλίας

Σκαγιοπούλειο-Πήγασος

Ν.Ε.Π.-Αιγέας

Κρήνη – Σ.Ε.Φ.Α.

Α.Ε. Αγυιάς-Αστέρια

Ρεπό: Νίκη Πρ.

 

4η αγωνιστική

Αστέρια-Κρήνη

Σ.Ε.Φ.Α.-Ν.Ε.Π.

Αιγέας-Σκαγιοπούλειο

Πήγασος-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Ε.Α. Παραλίας-Πανωλενειακός

Κρόνος-Νίκη Πρ.

Ρεπό: Α.Ε. Αγυιάς

 

5η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Πήγασος

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αιγέας

Σκαγιοπούλειο- Σ.Ε.Φ.Α.

Ν.Ε.Π.-Αστέρια

Κρήνη –Α.Ε. Αγυιάς

Νίκη Πρ.-Ε.Α. Παραλίας

Ρεπό: Κρόνος

 

6η αγωνιστική

Α.Ε. Αγυιάς-Ν.Ε.Π.

Αστέρια-Σκαγιοπούλειο

Σ.Ε.Φ.Α.-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αιγέας-Πανωλενειακός

Πήγασος-Νίκη Πρ.

Ε.Α. Παραλίας-Κρόνος

Ρεπό: Κρήνη

 

7η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Ανδραβίδα

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αστέρια

Σκαγιοπούλειο-Α.Ε. Αγυιάς

Ν.Ε.Π.-Κρήνη ΄97

Κρόνος-Πήγασος

Νίκη Πρ.-Αιγέας

Ρεπό: ΕΑ Παραλίας

 

8η αγωνιστική

Κρήνη -Σκαγιοπούλειο

Α.Ε. Αγυιάς-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αστέρια-Πανωλενειακός

Σ.Ε.Φ.Α.-Νίκη Πρ.

Αιγέας-Κρόνος

Πήγασος-Ε.Α. Παραλίας

Ρεπό: Ν.Ε.Π.

 

9η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Α.Ε. Αγυιάς

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Κρήνη

Σκαγιοπούλειο-Ν.Ε.Π.

Ε.Α. Παραλίας-Αιγέας

Κρόνος- Σ.Ε.Φ.Α.

Νίκη Πρ.-Αστέρια

Ρεπό: Πήγασος

 

10η αγωνιστική

Ν.Ε.Π.- Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Κρήνη -Πανωλενειακός

Α.Ε. Αγυιάς-Νίκη Πρ.

Αστέρια-Κρόνος

Σ.Ε.Φ.Α.- Ε.Α. Παραλίας

Αιγέας-Πήγασος

Ρεπό: Σκαγιοπούλειο

 

11η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Ν.Ε.Π.

Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Σκαγιοπούλειο

Πήγασος- Σ.Ε.Φ.Α.

Ε.Α. Παραλίας-Αστέρια

Κρόνος-Α.Ε. Αγυιάς

Νίκη Πρ.-Κρήνη

Ρεπό: Αιγέας

 

12η αγωνιστική

Σκαγιοπούλειο-Πανωλενειακός

Ν.Ε.Π.-Νίκη Πρ.

Κρήνη -Κρόνος

Α.Ε. Αγυιάς-Ε.Α. Παραλίας

Αστέρια-Πήγασος

Σ.Ε.Φ.Α.-Αιγέας

Ρεπό: Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

 

13η αγωνιστική

Πανωλενειακός-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ

Αιγέας-Αστέρια

Πήγασος-Α.Ε. Αγυιάς

ΕΑ Παραλίας-Κρήνη

Κρόνος-Ν.Ε.Π.

Νίκη Πρ.-Σκαγιοπούλειο

Ρεπό: Σ.Ε.Φ.Α.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ΤΟ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ

image description
Proini_04-12-2017_olga:Layout 1.qxd
ydrotherm-ad2
ellinika-petrelaia-ad2
agro-stathmos-georgika-farmaka-viologika skeuasmata-ad
anthoulis-xaralampos-courier-ad1
iliagora-epimelitirio-ad2
althea-apartments-ad5
image description

ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Πρωινή Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ