FOLLOW US: facebook facebook

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα του 7ου Ομίλου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της Ε.Π.Ο.  η κλήρωση της Γ΄ Εθνικής. Οι ηλειακές ομάδες Πανηλειακός, ΠΑΟ Βάρδας, και Ολυμπιακός Ζαχάρως, βρίσκονται στον 7ο Όμιλο μαζί με Θύελλα Πατρών και Διαγόρα Βραχνεΐκων από την Αχαΐα, Α.Ο. Διαβολιτσίου από τη Μεσσηνία, Πανγυθεατικό, Αστέρα Βλαχιώτη και Π.Σ. Σπάρτη από τη Λακωνία, Ναύπλιο 2017, Παναργειακό και  Ένωση Ερμιονίδας από την Αργολίδα και Α.Ο. Τσιλιβή, Α.Π.Σ. Ζάκυνθος από το νησί του Ιονίου. Συνολικά είναι 14 ομάδες  και θα υποβιβαστούν οι 6 τελευταίες.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου.

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

Π.Σ. Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός

Ζάκυνθος-Πανηλειακός

Διαγόρας Βραχνεΐκων –Τσιλιβή

Αστέρας Βλαχιώτη-Α.Ο. Διαβολίτσι

Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών

Ερμιονίδα-Πανγυθεατικός

 

2η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχν. -Π.Σ. Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Βλαχιώτη

Τσιβιλή-Ολυμπιακός Ζαχάρως

Α.Ο. Διαβολίτσι-Ναύπλιο 2017

Παναργειακός-Ερμιονίδα

Θύελλα Πατρών-Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός-Πανηλειακός

 

3η αγωνιστική

Πανηλειακός-Παναργειακός

Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζ.-Διαγόρας Βρ.

Π.Σ. Σπάρτη-Αστέρας Βλαχιώτη

Ερμιονίδα-Τσιλιβή

Ζάκυνθος-Διαβολίτσι

Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών

 

4η αγωνιστική

Τσιλιβή-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Ζ.-Π.Σ. Σπάρτη

Αστέρας Βλαχιώτη- Ναύπλιο 2017

Διαβολίτσι-Πανγυθεατικός

Παναργειακός-Θύελλα Πατρών

Διαγόρας Βρ.-Ερμιονίδα

 

5η αγωνιστική

Πανηλειακός-Διαγόρας Βρ.

Πανγυθεατικός-ΠΑΟ Βάρδας

Ερμιονίδα-Ολυμπιακός Ζαχ.

Π.Σ. Σπάρτη-Ναύπλιο 2017

Ζάκυνθος-Αστέρας Βλαχιώτη

Θύελλα Πατρών-Τσιλιβή

Παναργειακός-Διαβολίτσι

 

6η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ζ. –Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός

Ερμιονίδα-Π.Σ. Σπάρτη

Ναύπλιο 2017-Ζάκυνθος

Αστέρας Βλ.-Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βρ.-Θύελλα Πατρών

Τσιλιβή-Διαβολίτσι

 

7η αγωνιστική

Πανηλειακός-Ερμιονίδα

Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας

Θύελλα Π.-Ολυμπιακός Ζ.

Π.Σ. Σπάρτη-Ζάκυνθος

Πανγυθεατικός-Ναύπλιο 2017

Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαβολίτσι-Διαγόρας Βρ.

 

8η αγωνιστική

Πανηλειακός-Π.Σ. Σπάρτη

Διαγόρας Βρ.-ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζ.-Διαβολίτσι

Ζάκυνθος-Πανγυθεατικός

Ερμιονίδα-Θύελλα Πατρών

Ναύπλιο 2017-Παναργειακός

Αστέρας Βλ. –Τσιλιβή

 

9η αγωνιστική

Θύελλα Π.-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Ολυμπιακός Ζαχ.

Π.Σ. Σπάρτη-Πανγυθεατικός

Παναργειακός-Ζάκυνθος

Διαβολίτσι-Ερμιονίδα

Τσιλιβή-Ναύπλιο 2017

Αστέρας Βλ.-Διαγόρας Βρ.

 

10η αγωνιστική

Πανηλειακός-Διαβολίτσι

Ερμιονίδα-ΠΑΟ Βάρδας

Ολυμπιακός Ζ.-Αστέρας Βλ.

Θύελλα Π.-Π.Σ. Σπάρτη

Πανγυθεατικός-Παναργειακός

Ζάκυνθος-Τσιλιβή

Ναύπλιο 2017-Διαγόρας Βρ.

 

11η αγωνιστική

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός

Ναύπλιο 2017-Ολυμπιακός Ζαχ.

Π.Σ. Σπάρτη-Παναργειακός

Τσιλιβή-Πανγυθεατικός

Διαγόρας Βρ.-Ζάκυνθος

Αστέρας Βλ.-Ερμιονίδα

Διαβολίτσι-Θύελλα Π.

 

12η αγωνιστική

Πανηλειακός-Αστέρας Βλ.

Θύελλα Π.-ΠΑΟ Βάρδας

Ζάκυνθος-Ολυμπιακός Ζ.

Διαβολίτσι-Π.Σ. Σπάρτη

Παναργειακός-Τσιλιβή

Ερμιονίδα-Ναύπλιο 2017

Πανγυθεατικός-Διαγόρας Βρ.

 

13η αγωνιστική

Ναύπλιο 2017-Πανηλειακός

ΠΑΟ Βάρδας-Διαβολίτσι

Ολυμπιακός Ζ.-Πανγυθεατικός

Π.Σ. Σπάρτη-Τσιλιβή

Αστέρας Βλ.-Θύελλα Π.

Διαγόρας Βρ.-Παναργειακός

Ζάκυνθος-Ερμιονίδα

Σχετικά Αρθρα

author@proini.news



Αφήστε μια απάντηση