Α1 PLAYSPORTS: Αποτελέσματα φιλικών αγώνων

Ημερομηνία: 31-08-2022 | Συντάκτης:

Τρία φιλικά ματς διεξήχθησαν σήμερα μεταξύ ομάδων της Α1 PLAYSPORTS. Τα αποτελέσματα και οι σκόρερς είχαν ως εξής:

Ξενοφών-Ολυμπιάδα 3-1 (Ο Ξενοφών κέρδιζε 1-0 στο ημίχρονο με γκολ του νεοαποκτηθέντος Θάνου Μάζη. Ο Ντέγιαν Μιλοσέσκι έκανε το 2-0 και ο Μπριασούλης με πέναλτι το 3-0. Η Ολυμπιάδα μείωσε στο τελικό 3-1 με τον Νίκο Ροδόπουλο).

Μακρίσια-Αλφειός 1-2 (Ο Αλφειός προηγήθηκε με πέναλτι του Πεσκελίδη στο α΄ ημίχρονο. Ο Θανάσης Καλαντζής έγραψε το 0-2 και ο Μάριος Καρβουνιάρης μείωσε στο τελικό 1-2).

Ολυμπιακός Σαβαλίων-Πέλοπας 2-2 (Ο Πέλοπας προηγήθηκε με τον Χριστακόπουλο και ο Καράμπελας ισοφάρισε 1-1. Το 1-2 που ήταν σκορ ημιχρόνου σημείωσε ο Καραμεσίνης. Το τελικό 2-2 διαμόρφωσε ο Βαγγέλης Παναγιωτόπουλος).